Пн-Пт: с 9:00 до 19:00 Сб-Нд: вихідний
0 0
Шановні клієнти та партнери! Якщо ви не можете додзвонитися до нас, будь ласка, оформляйте замовлення онлайн, ми зв'яжемося з вами найближчим часом. Дякуємо за розуміння та терпіння!

Снігоприбиральники

Снігоприбиральники

Снігоприбиральники

Прибирання снігу на ділянці завжди займає багато часу, незалежно від того, якого він розміру. Якщо для маленьких територій цілком може вистачити фізичних зусиль та лопати, то великі зможе подужати машина для прибирання снігу або снігоприбиральник .
Снігоприбиральники вимагають ретельного вибору, оскільки це техніка не з дешевих. Тому, перш ніж вибрати потрібний пристрій, варто звернути увагу на окремі критерії та характеристики .

1. Площа ділянки, що обробляється, від якої залежить тип снігоприбирача – самохідний або несамохідний. Несамохідний снігоприбирач підходить для територій площею не більше 100 кв.м., відмінно справляється з чищенням доріжок від м'якого снігу, викидаючи його на відстань до 5 метрів, має невеликі розміри та вагу. Самохідний снігоприбирач призначений для великих площ, вимагає мінімум зусиль для керування, може викидати сніг на відстань до 15 метрів, має кілька передач та різні опції.

2. Тип двигуна – електричний чи бензиновий.

3. Потужність двигуна – що більше кінських сил, то краще, а й дорожче.

4. Ширина ковша – що ширше ківш, то більше вписувалося захоплення (несамохідні – від 45 до 53 див, самохідні – від 45 до 114 див).

5. Збалансованість центру тяжкості – що нижча, то стійкіше.

6. Тип жолоба для викиду снігу - металевий (стійкіший до погодних умов, більше важить) або пластмасовий (може розтріскатися або замерзнути).

7. Тип ходу – гусеничний (краще зчеплення з нерівною поверхнею) або колісний (більш маневрений).

8. Тип шнека – один або пара шнеків, прогумований або непрогумований).

9. Додаткові опції – наявність гідропідсилювача керма, розблокування диференціала, варіатора, електростартера для швидкого запуску, фари, підігріву ручок та інше.