Пн-Пт: с 9:00 до 19:00 Сб-Нд: вихідний
0 0
Шановні клієнти та партнери! Якщо ви не можете додзвонитися до нас, будь ласка, оформляйте замовлення онлайн, ми зв'яжемося з вами найближчим часом. Дякуємо за розуміння та терпіння!

Насоси та станції

Продано
Насоси та станції

Насосні станції

У заміському будинку чи дачному ділянці обов'язковими елементами побуту стають насоси чи насосні станції , оскільки водопостачання не обійтися.
Насоси та станції широко використовують не тільки для водопостачання будинку, поливу, видобутку води з колодязя, але й для обслуговування вигрібних ям, відкачування брудної води з водних об'єктів в аварійних ситуаціях.

Різновиди насосів

Занурювальний насос : 1) працює в свердловинах та колодязях; 2) ідеально підходить для великих обсягів водопостачання на ділянці; 3) розрізняють колодязні та свердловинні моделі; 4) качає воду з 40-80 метрів залежно від моделі; 5) трохи складний в установці; 6) ділять на вібраційний (бояться бруду) та відцентровий (нормально працює у брудній воді).

Поверхневий насос : 1) призначений для поливу з водойм, викачування води з басейну, підвалу; 2) працює на глибині до 10 метрів; 3) може подавати воду на висоту від 30-50 м, а деякі моделі і вищі; 4) не призначений для колодязів та свердловин; 5) можна використовувати там, де близько до поверхні підходять ґрунтові води; 6) досить галасливий; 7) легко експлуатувати та обслуговувати.

Дренажний насос : 1) відкачує брудну воду та вигрібні ями; 2) має систему подрібнення дрібних частинок сміття; 3) слабкий рівень тиску води.

Бочковий насос : 1) кріпиться до бочки або іншої ємності; 2) найчастіше має в комплекті поливальний шланг; 3) має регулятор тиску та фільтр для захисту від бруду; 4) працює тихо; 5) автоматично вимикається за відсутності води; 6) необхідно стежити, щоб великий бруд не забивав насос.

Автоматичний насос із таймером : 1) добре підходить для економного точкового поливу; 2) працює у встановленому режимі; 3) необхідно виставляти мінімальний рівень тиску для крапельного поливу; 4) наявність ручного та автоматичного поливу з таймером.

Характеристики при виборі насоса :

  • тип та обсяги завдань, необхідних для виконання;
  • потужність та продуктивність (кількість перекачаних кубометрів на хвилину);
  • максимальний тиск води;
  • міцність корпусу та деталей;
  • наявність фільтрів, системи захисту від навантаження.

Фахівці sadovka.com.ua інформують!

Робота насоса за відсутності води (на «сухому ходу») може призвести до перегріву двигуна та пошкодження ущільнювачів!

За високої температури води двигун також може перегрітися! (холодна вода виконує охолоджувальну функцію).

Деякі насоси необхідно перед початком роботи заповнити водою вручну!

Не можна допускати замерзання рідини у корпусі!

Насосна станція – дозволяє забезпечити безперебійне водопостачання на ділянці, у випадках перепаду напруги або рівня води, за рахунок наявності не тільки насоса, а й гідроакумулятора, який за потреби підключає систему водопостачання та дозволяє створювати стабільний тиск в автономній системі. Такі станції вимагають якісного догляду – постійного контролю рівня тиску та роботи автоматики, чищення зворотного клапана та накопичувального бачка.

При виборі насосної станції слід звернути увагу на:

  • потужність та продуктивність;
  • висоту забору води;
  • обсяг накопичувальної ємності;
  • показники максимального рівня підйому води;
  • наявність системи захисту від перегріву;
  • спосіб керування (автомат, ручний, дистанційний).